Кілька слів про компанію

Почавши свою діяльність в 2003 році, фірма «Шайдт і Бахманн – Паркомат Сервіс» стала першопрохідцем по впровадженню систем автоматизованих парковок в Україні. З цього ж року компанія стає офіційним дистриб’ютором німецького системно-технічного підприємства Scheidt & Bachmann GmbH. Завдяки 50-річному досвіду головного підприємства, світового лідера в області систем управління паркінгом, наша компанія реалізує автоматичні паркувальні системи різної складності, місткості і призначення: від невеликих паркінгів апартаментів до багаторівневих паркінгів торгово-розважальних центрів і аеропортів, де при високій інтенсивності руху особливо важливим є надійність системи, пропускна здатність при роботі в інтенсивному режимі.

Розвиваючи свою діяльність і слідуючи сучасним запитам ринку. Фірма також визначила партнерів і в постачанні супутнього обладнання для майданчиків автопарковки, таких як виробник висувних боллардов (паркувальних блокіраторів) завод URBACO, Франція, систем навігації по паркінгу завод CUR Systemtechnik GmbH, Німеччина, виробника касових систем і РРО фірма LeoCAS, Україна, виробника вуличних паркоматів фірма CALE, Швеція.

Інвестуючи в розвиток і навчання своїх співробітників, компанія має штат кваліфікованих та сертифікованих Scheidt & Bachmann сервісних інженерів, що дозволяє нам надавати повний комплект якісних послуг. Від розробки концепції системи управління паркінгом до реалізації проекту, інсталяції, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Географія роботи компанії включає всю територію України.