можливості системи

У чому переваги системи управління паркуванням CUR?

Система управління паркуванням CUR не тільки економить багато часу і нервів в пошуку вільного паркувального місця, вона також зменшує трафік на автостоянці і, отже, зменшує викиди забруднюючих речовин і шум. Коефіцієнт використання і прийому автомобілів паркінгом збільшується.

 

Точне визначення параметрів відповідно до вимог

Система управління паркуванням CUR має модульну структуру. Майже всі компоненти системи управління паркуванням CUR оснащені базовою функціональністю, яка може бути розширена за допомогою додаткових модулів відповідно до вимог замовника. Наприклад, за допомогою додаткової індикації зайнятості паркувального місця в смузі руху або релейного виходу для управління світлофором одним з наших контролерів. Система може точно відповідати вашим вимогам, незалежно від того, чи хочете ви контролювати 10 або 10,000 паркувальних місць.

 

Інноваційна технологія

Наш відділ розвитку постійно працює над поліпшенням нашої продукції. Прикладом інноваційної технології, є наші світлодіодні дисплеї LED, що використовують ультра-яскраві світлодіоди з типовою світловіддачею більше 2 cd.

При будь-якої погоди і освітленні, водій не буде засліплений, так як в дисплей вбудований датчик освітленості, який регулює яскравість світлодіодів. За допомогою світлодіодів з овальною формою, кут випромінювання в горизонтальній площині збільшується до 100 °. Тому, дисплей читається під широким кутом огляду.

 

Низькі витрати на установку

Час – це гроші. З цієї причини, велике значення надається простому і швидкому встановленню наших компонентів. Наприклад, пружинні клеми, що використовуються в датчику, дозволяють легко провести через петлю кабель без поділу.

Крім того, ультразвукові датчики розділені на з’єднувальний модуль і модуль датчика.

Модулі підключення також підходять для використання в жорстких умовах навколишнього середовища і, таким чином, можуть бути зібрані і електрично з’єднані, в той час як модулі датчиків необхідні тільки при введенні в експлуатацію і можуть бути прикручені до з’єднувального модулю. Для з’єднання модулів використовується простий телефонний кабель (2x2x0.8), що також сприяє зниженню витрат при монтажі.

 

Проста інтеграція з конкретними системами замовника

Система управління паркуванням CUR може бути розширена за рахунок різних модулів введення і виведення. Протокол зв’язку розкривається, що забезпечує легку інтеграцію конкретних систем клієнта. А якщо немає відповідного рішення, ми можемо розробити індивідуальне рішення для вашої системи, починаючи з окремих світлодіодних вивісок, удосконалення програмного забезпечення контролерів або Візуального Центру Управління CUR.

 

Все з одного джерела

Датчики вільного паркувального місця або датчики напряму, дисплеї наявності вільних паркомісць, візуалізація і управління всією автостоянкою на ПК – все управляється з одного джерела.