Про виробника

Компанія CUR-Systemtechnik GmbH базується в Вадгассені, Німеччина і була створена понад двадцять років тому.

Основний напрямок діяльності компанії – це розробка і виробництво електронних пристроїв і плат, які використовуються для управління трафіком в паркінгу. Світлодіодні дисплеї, датчики розпізнавання автомобіля, програмне забезпечення систем паркування, технології управління та промислова електроніка.

CUR-Systemtechnik GmbH прагне задовольнити потреби клієнтів, створюючи і покращуючи пропоновані системи, від прототипу до великомасштабного виробництва. Успіх роботи фахівців CUR-Systemtechnik GmbH підтверджений авторитетними міжнародними клієнтами і різними патентами.

CUR-Systemtechnik GmbH гарантує клієнтам швидку розробку і введення в експлуатацію системи, завдяки кваліфікованим фахівцям і сучасному обладнанню.

CUR-Systemtechnik GmbH пропонує обслуговування по всьому світу, і співробітники завжди готові надати швидку і якісну допомогу у вирішенні питань, що виникли по роботі систем.

Проекти компанії CUR-Systemtechnik GmbH оптимізовані з використанням багаторічного досвіду, досвіду нашої працівників і досвіду реалізації міжнародних проектів.