Устаткування

Центр управління паркінгом

Центр управління паркінгом CUR пропонує наступні функції:

– Автоматичне управління і перевірка всієї системи;

– Візуалізація зайнятості на паркінгу;

– Можливість індивідуального бронювання і відображення вільних паркувальних місць;

– Ручне управління трафіком;

– Великий статистичний аналіз;

– Інтернет-підтримка (може, наприклад, показувати кількість зайнятих місць в універмазі, готелі, тощо).

Центр управління паркінгом CUR складається з ПК та програмного забезпечення CUR Visual Center. Конфігурація ПК залежить від розміру і вимог безпеки кожного проекту.

 

Датчики виявлення автомобіля

Виявлення транспортних засобів є основою всієї системи управління паркінгом. Транспортні засоби можуть бути виявлені на входах і виходах, в рампах статі і на кожному паркомісці, в залежності від розміру, форми і бажаної точності системи. Все залежить від того, наскільки точно повинні бути ідентифіковані транспортні засоби. Ми пропонуємо різні типи датчиків, які здатні забезпечити швидке і надійне виявлення.

 

Світлодіодні дисплеї

Як показує практика, автостоянка може приносити більше прибутку, ніж інша комерційна власність. Вимоги – це професійний маркетинг в поєднанні з продуктом, який добре прийнятий водіями автомобілів.

Щоб задовольнити потреби клієнтів і вирішити ці проблеми, ми пропонуємо використовувати електронну систему паркування. Вказівки для водія автомобіля відтворюються візуальною частиною системи: електронними дисплеями. Вони інформують водія на вулицях і в автостоянках про кількість вільних місць на парковці і про те, як вони можуть їх знайти.

Всі типи дисплеїв можуть поставлятися стандартного розміру, але при бажанні доступні інші розміри. Практично всі деталі дисплея можливо доопрацювати, відповідно до побажань клієнта. Тобто розмір і колір дисплея, розмір корпусу, тощо.

Особливістю наших дисплеїв є інтенсивність світла, яка пристосовується до поточного висвітлення. День чи ніч, всередині або зовні, наші дисплеї завжди працюють з необхідною інтенсивністю!

 

Розподіл даних

Дані, отримані при виявленні транспортного засобу від датчика зайнятості паркомісця або від датчиків смуги, відправляються в центральну базу даних і потім розподіляються на різні дисплеї. У великих паркінгах необхідна установка концентратора даних, який діє як буфер між центральними органами управління і кінцевими пристроями. Це покращує безпеку і обслуговування при використанні великої кількості пристроїв. Технологія CUR-System використовує власну розробку, яка спеціально розроблена для використання в управлінні автостоянкою. У цієї системи своя власна, вбудована логіка: призначена для автостоянок і має безліч налаштувань. Також ці пристрої здатні повністю управляти невеликими автостоянками, з чіткими структурами і мінімальною кількістю дисплеїв. У цьому випадку центральний комп’ютер не потрібно.