Про виробника

Компанія зі спадщиною і характером

  • Заснована в 1872 р.
  • Кількість працівників > 2000
  • Розвиток від інженерної компанії до постачальника глобальних систем
  • Лідер світового ринку з системними рішеннями, орієнтованими на майбутнє
  • Безперервні інвестиції в інноваційні технології виробництва
  • Безперервні інвестиції в висококваліфікованих співробітників

З моменту заснування в 1872 році компанія Scheidt & Bachmann стала постачальником глобальних рішень. Успіх компанії в усьому світі обумовлений її інноваційним баченням і підходом, орієнтованим на покупця.

 

Ми думаємо про подальший розвиток

Традицією компанії Scheidt & Bachmann є послідовне планування розвитку нашої компанії. З самого початку в якості інженерної компанії ми цілеспрямовано інвестували в інтенсивне навчання і підвищення кваліфікації наших співробітників і в високорозвинену виробничу техніку. Незабаром послідувало обладнання для залізничних переїздів, установка централізованих стрілок і сигналів для залізниці, а з початку 30-х років конструювання бензоколонок. З 60-х років ми розробляємо і поставляємо системи контролю доступу для багатоповерхових паркінгів, плавальних басейнів і центрів відпочинку і розваг, а в кінці 70-х тенденція до автоматизації продажу квитків призвела до формування 4-го підрозділу компанії – Системи оплати проїзду.

Постійний розвиток інноваційних процесів дозволили Scheidt & Bachmann бути лідером в обраних областях. Результатом є те, що наші рішення відповідають всім міжнародним стандартам. Крім того, завдяки модульній архітектурі системи Scheidt & Bachmann, частину інвестицій клієнт вкладає в майбутнє, для задоволення стандартів майбутнього.

 

Спільно надамо краще

Новаторський дух і послідовне вдосконалення продуктів перетворили компанію з виробничого підприємства в міжнародного інтегратора систем. Цей успіх можливий не тільки завдяки найсучаснішій техніці, але і нашим співробітникам, кваліфікація яких вище середнього рівня, які вносять свій внесок в цю ефективну концепцію. Результат: компанією керували п’ять поколінь родини засновника, і у багатьох співробітників зв’язок з фірмою зберігається протягом декількох поколінь.