Автоматичні термінали оплати

Касові автомати встановлюються в пішохідній зоні паркінгу як самостійні пристрої для оплати послуг закритого паркінгу. Вони використовуються, зазвичай, для оплати паркувальних квитків, а також для різних типів паркувальних карток, наприклад, паркувальних чеків, сезонних карток, запрограмованих на гроші карток, довгострокових карток, для доплати за збільшення часу стоянки, або для збільшення кількості грошей або часу на картках . Вони можуть бути налаштовані для видачі карток, наприклад, запрограмованих на час.

Всі касові автомати можуть одночасно сприймати кілька тарифних структур і тарифних таблиць, для того, щоб приймати плату за паркування, а також обробляти тарифи для бонусів і знижок для клієнтів.

Касові автомати діляться на 2 групи:

  • PKA … – призначені для оплати готівкою у вигляді монет і банкнот, а також для безготівкової оплати.
  • PAY .. – призначені виключно для безготівкової оплати.

 

З квітня 2007 Scheidt & Bachmann пропонує нове покоління касових автоматів для своїх клієнтів в Європі і Азії. Також, як і раніше, наші клієнти мають можливість замовити в якості опції привабливий дизайн касового апарату індивідуального кольору. Таким чином, касовий автомат може набути свій індивідуальний дизайн або бути адаптований до корпоративного дизайну своєї компанії. Підсвічений отвір для прийому / видачі квитків або електронних жетонів ChipCoin і отвір купюроприймача підвищує зручність користування. Доступні два різних типи касових автоматів з різними розмірами: “Modular” (модульний) і в більш компактній версії “Compact”.

У моделі “Modular” Вам доступні два види дисплеїв (12.1″ РК і 6.4″ РК). Касовий автомат забезпечений перевіреним часом пристроєм прийому / видачі монет відповідним до будь-яких монет. Доступно чотири види пристроїв для обробки банкнот. При необхідності, можлива установка пристрою видачі банкнот.

Модель “Compact” обладнана 6.4 “РК-дисплеєм. Компактний пристрій прийому і видачі монет також включає в себе відсік для зберігання монет. Доступно два види пристроїв для обробки банкнот. Через малий розмір корпусу, він має дуже стильний дизайн і прекрасно підходить для інсталяції в приміщеннях з обмеженою площею.

Обидві моделі касових автоматів пропонуються з класичними технологіями Штрих-коду, магнітною смугою і ChipCoin. І “Modular” і “Compact” моделі касових автоматів можуть бути оснащені підсвічуванням зверху. Нововведенням для обох моделей стало оформлення фасаду касового автомата. Зараз характерною рисою для касових автоматів є область прийому квитків, купюр і монет, пофарбована в темно сірий або в інший колір, за бажанням клієнта. Поліпшення функцій тепер дозволяє проводити оплату швидко і дуже зручно. Якщо наприклад, ви хочете використовувати функцію «Оплата кредитною карткою», вам просто необхідно видалити заглушку і після цього встановити туди модуль для обробки кредитних карт. У нього включений окремий дисплей для роботи з кредитними картами і PIN клавіатура. Внаслідок цього, кожна нова вимога до обробки кредитних карт може бути легко задоволена відповідним модифікованим модулем. Тепер для адаптації до нових вимог, не потрібна заміна всієї передньої панелі касового автомата. Це рішення дозволяє заощадити час і гроші.