Автоматичні висувні блокіратори

Автоматичні висувні блокатори LUXOR

Серія Luxor це сама остання розробка компанії, яка поповнила сімейство блокаторів Urbaco. Блокатори цієї серії технологічно вдосконалені і здатні виконувати будь-які складні завдання. Висувні пневматичні блокатори серії Luxor створені для того, щоб задовольняти найвищим вимогам. Вони ідеально підходять для інтенсивного використання як в приватних володіннях, так і в громадських місцях, таких як бізнес-центри, супермаркети, дилерські центри з продажу автомобілів, історичні центри міст, там, де естетика також важлива, як і громадська безпека.

Для запобігання випадкових зіткнень з пішоходами або велосипедистами про рух пневматичного блокатора Luxor сповіщають світлові і звукові сигнали. Нове світлове кільце з 12 яскраво миготливими світлодіодами робить блокатор більш помітним при будь-яких погодних умовах, в будь-який час дня чи ночі. Звуковий сигнал гарантує безпеку всіх пішоходів, які виявляються в безпосередній близькості від рухомого блокатора.

Автоматичні висувні блокатори TRADITION

Автоматичні висувні блокатори серії Tradition складаються з чотирьох структурних елементів, які спільно представляють собою запатентований Monobloc® Urbaco. Монолітний кожух становить єдине ціле з відлитими напрямними і механічними опорними конструкціями.

Блокатори цієї серії мають високий ступінь удароміцності, так як зроблені з литої сталі (товщина стінок досягає 24 мм (7/8 дюйма). Суцільнолита високоміцна кришка має гарантію 10 років. Енергія удару, що припадає на блокатор, передається на кришку. Її подовжена нижня частина розподіляє тиск з блокатора на інші елементи, і передає його на заглиблений в ґрунт фундамент Товсте пластмасове кільце направляє рух блокатора вгору і вниз і знижує рівень тертя і шуму. Стовп блокатора має товщину стінок 11 мм (3 / 8 дюйма) і виготовляється зі сталі, нержавіючої сталі або чавуну, що забезпечує чудову механічну міцність. Напрямні стовпа блокатора не схильні до деформації, зносостійкі і вимагають мінімального технічного обслуговування.

Автоматичні висувні блокатори GENERATION 6

Шосте покоління висувних блокаторів компанії Urbaco – це результат двадцятирічного досвіду виробництва. Ці блокатори складаються тільки з трьох частин: кожуха, кришки і стовпа блокатора, кожен з яких відлитий у вигляді єдиного елемента. Ця конструкція, Urbaco Monobloc®, запатентована компанією.

Вироби цієї серії мають дуже високу ударостійкість, так як виготовлені з литого чавуну товщиною до 24 мм (7/8 дюйма). Суцільносталева кришка має гарантію 10 років і повністю захищає блокатор. Енергія удару, що припадає на блокатор, передається на кришку. Її подовжена нижня частина розподіляє тиск з блокатора на інші елементи, і передає його на заглиблений в ґрунт фундамент. Товсте ущільнююче пластикове кільце полегшує рух блокатора вгору і вниз і знижує рівень тертя і шуму. Маючи товщину стінок 11 мм (2/8 дюйма), стовп блокатора забезпечує чудову механічну міцність. Міцний монолітний стовп блокатора, що становить єдине ціле з направляючими, зносостійкий і вимагає мінімального технічного обслуговування.