Висувні болларди URBACO

Парковочные системы для авто успешно используются в дворах жилых домов, на территории компаний, возле торговых и развлекательных центров. При этом парковка может представлять собой простую размеченную площадку или полностью автоматизированную стоянку, которая не требует контроля со стороны человека.

Компанія URBACO – виробник автоматичних та напівавтоматичних висувних блокаторів, знімних блокаторів, стаціонарні і фіксовані блокатори.

Створена в 1986 році, компанія Urbaco сьогодні є світовим лідером на ринку систем управління проїздом з використанням знімних блокіраторів і однією з провідних європейських компаній в таких секторах, як виробництво стаціонарних блокіраторів і виробництво вуличних меблів.

Компанія постійно розвивається, щоб виконувати численні і престижні замовлення, які надходять з різних країн світу. На додаток до своїх виробів, систем і рішень, які пропонуються в глобальному масштабі, компанія Urbaco, спільно зі своїми партнерами і що співпрацюють з нею компаніями, прагне розширювати спектр послуг, що надаються (у тому числі дослідження і розробки, післяпродажне обслуговування і ремонт). Компанія дуже дорожить довірою, яке їй надають її клієнти.