Напівавтоматичні висувні блокіратори

Напівавтоматичні висувні блокатори є ідеальним рішенням для управління доступом як в громадські місця, так і в приватних володіннях, а також для резервування місця для стоянки автомобіля. Вони використовуються в тих випадках, коли обладнання не використовується в інтенсивному режимі. Легкі в застосуванні, вони відкриваються ключем і піднімаються автоматично.

Висувні блокатори, створені компанією Urbaco в 1984 році, є ідеальним рішенням для різних варіантів використання, включаючи обмеження місць паркування, огородження місць, використовуваних для доставки товарів, регулювання міських транспортних потоків і для забезпечення безпеки громадських будівель і приватних володінь.

Напівавтоматичні висувні блокатори

Напівавтоматичні висувні блокатори GENERATION 6

Шосте покоління висувних блокаторів – це результат більш ніж двадцятирічної науково-дослідної та дослідно-конструкторської роботи. Кожен блокатор складається з трьох структурних елементів (кожух, кришка і литий стовп блокатора). У комплект входить ключ з малюнком, обраним замовником, який збігається з малюнком замку блокатора. Місце установки блокаторів не повинно знаходитися на колії, по якій зазвичай проїжджають колеса транспортних засобів.

Напівавтоматичні висувні блокатори OVALIE

Напівавтоматичні висувні блокатори моделі Ovalie – це остання розробка в великий лінійці виробів компанії Urbaco. Традиції компанії виробляти надійні вироби в цій моделі органічно поєднуються з більш витонченим стильним дизайном, який може прикрасити будь-яку сучасну міську середу.